Voorkom parkeeroverlast bij nieuw stadskantoor

Voorkom parkeeroverlast bij nieuw stadskantoorVolgend jaar wordt het nieuwe stadskantoor opgeleverd. Het Lees meer

Afvaldebat kent verliezers en winnaars

Afvaldebat kent verliezers en winnaarsHet debat over het afval in Hengelo is Lees meer

B&W zet gemeenteraad mes op keel bij verkoop Vitens

B&W zet gemeenteraad mes op keel bij verkoop VitensDe gemeente Hengelo wil cashen. Het college wil Lees meer

Wethouder Elferink (CDA) mag blijven

Wethouder Elferink (CDA) mag blijvenWethouder Marcel Elferink (CDA) kan wethouder blijven. Dit Lees meer

Hengelo laat middeninkomens in de kou staan

Hengelo laat middeninkomens in de kou staanDe inkomsten van de gemeente Hengelo zijn fors Lees meer

Gaat wethouder Elferink vertrekken?

Gaat wethouder Elferink vertrekken?Wethouder Marcel Elferink (CDA) heeft het moeilijk. ProHengelo Lees meer

Zorgverzekeraar Menzis moet op zijn tellen passen

Zorgverzekeraar Menzis moet op zijn tellen passenDe ziekenhuiszorg in Hengelo kachelt achteruit. De oorzaak Lees meer

Streep door "omgekeerd inzamelen" afval

Streep door De gemeenteraad gaat een streep halen door het Lees meer

ZGT dupe beleid zorgverzekeraar

ZGT dupe beleid zorgverzekeraarTijden veranderen. Ook voor de ziekenhuizen. Vroeger werden Lees meer

Het geduld met D66 is op

Het geduld met D66 is opHet Rabo-theater (straks Schouwburg Hengelo) blijft zelfstandig. Die Lees meer

Monumentencie: sloop Badhuis niet

Wethouder Jan Bron (PvdA) heeft er geen gras over laten groeien. De rechter verplichtte hem om een advies te vragen aan de gemeentelijke Monumentencommissie over de voorgenomen sloop van het Badhuis en hij heeft onmiddellijk om dat advies gevraagd. De Monumentencommissie heeft ‘nee’ gezegd. Niet slopen dus. Of de wethouder naar de Monumentencommissie gaat luisteren is afwachten. Eerder is geadviseerd over het schrappen van de monumentenstatus van het Badhuis. De Monumentencommissie wilde dit niet, maar wijdde wel aandacht aan de situatie na de sloop.

Dit maakte in de ogen van velen het ondenkbare denkbaar. Dat heeft de positie van de tegenstanders van de sloop verzwakt. Met dit nieuwe advies heeft de Monumentencommissie zich volledig gerevancheerd. Er is geen twijfel mogelijk over hun mening. Het Badhuis moet blijven. Meer artikelen lezen over het Badhuis? Klik hier.

Reacties 2

  1. Iggy ≡ 05 jun 2013 ≡ 11:16

    Slopen dat lelijke ding en de school opknappen.

     

  2. Peter ≡ 06 jun 2013 ≡ 08:33

    Slopen? Waarom? Om er vervolgens een appartementen neer te zetten welke niet worden verkocht? Om er een kantoorpand neer te zetten welke niet worden verhuurd? Of toch een fantastische parkeerplaats?

    Wees creatief en bedenk een andere bestemming voor een monumentaal pand. Als de gemeente tenminste enige vorm van creatieviteit kan opbrengen. Wat ik ten zeerste betwijfel.

Geef een reactie

Uw mailadres wordt nooit gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd. *

Volg

Krijg van elk bericht een mail.

Sluit u aan: